Biz Kimiz!

Şirketimiz 2002 yılında Siemens marka Beyaz Eşya ticareti faaliyetine Antalya Kepez bölgesinde başlamıştır.Piyasa koşullarının iyi ivmesi sebebi ile 2004 yılında Vestel marka beyaz eşya markasını bünyesine katarak Antalya Muratpaşa bölgesinde..

Devamı..

Vizyonumuz

Girişimci ve risk analizi yapabilen, sürekli geliştirilen kadromuzla ulusal ve uluslararası piyasalarda kontrollü riskler alarak ilerlemek, çevreye duyarlı gayrimenkul, inşaat projeleri ve yapı malzemeleri üreterek müşterilerimize çağdaş ve güvenilir çözümler sunmak.

Devamı..

Misyonumuz

​​Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Devamı..

Kalite Politikamız

ALTUNIŞIK İnşaat, 2016 yılı itibariyle inşaat oganizasyonunu sistem ve süreçlerini yapılandırarak, Yeniliğe ve teknolojiye uyumluluk gösteren kalite yönetim sisteminde, firmamız kalite politikası ile tercih edilen marka haline gelmek olarak belirlemiştir.

Devamı..