Biz Kimiz!

Şirketimiz 2002 yılında Siemens marka Beyaz Eşya ticareti faaliyetine Antalya Kepez bölgesinde başlamıştır.Piyasa koşullarının iyi ivmesi sebebi ile 2004 yılında Vestel marka beyaz eşya markasını bünyesine katarak Antalya Muratpaşa bölgesinde yeni bir mağaza açarak ülke ticaretine katma değer kazandırmıştır. Ülkemizin sunmuş olduğu durmak yok yola devam sloganı ile 2007 yılında sadece Vestel markası ile konsept mağazasını ve 1. Şubesini Antalya Konyaaltı bölgesine açarak ülke katma değerine katkıda bulunmaya devam etmiştir.

Firmamız 2008 yılında devam eden yatırımlarına bir yenisini daha ekleyecek yine Antalya Konyaaltı bölgesine 2. Vestel konsept mağazasını açarak ticaretine de yeni bir yön vererek beyaz eşya yanında mobilya sektörüne de Uncalı mağazası ile 2008 yılında bir başlangıç yapmıştır.

Beyaz eşyanın internet ve hiper marketlerde satılmasının yaygınlaşması nedeniyle ekonomik karlılığının azalması nedeni ile 2014 yılı ağustos ayında yine Antalya Konyaaltı Bölgesinde Moon Art Home markası ile tasarım mobilyalar ve aksesuarların satışına başlamıştır. Mobilya ,aksesuar ve beyaz eşyadan kazandığı deneyimlerle farklı tasarımlar ve farklı bakış açıları ile 2017 yılında inşaat sektörüne de başlangıç yaparak ülkemize ve siz değerli insanlarımıza inşaat sektöründeki SİZ HAYAL EDİN BİZ İNŞA EDELİM sloganı ile sektöre çok iyi bir giriş yapmıştır.

İlk inşaatını Burdur ili Bucak ilçesinde ALTUN RESİDANCE isimli 2 dükkan 8 dairelik projeyi imza atarak Bucak’ta hatırı sayılır bir farklılık yaratmıştır.

Şu anda da Burdur Bucak Yeni Mahalle’de ALTUN HOME’S PREMİUM adlı iki blok 16 dairelik yeni inşaatında çığır açacak farklı bir proje ile siz kıymetli insanlarımıza hizmet etmeye devam etmektedir.

Geri..